APM2T80P201256GAN-7TM
pregled izdelka
Številka dela: APM2T80P201256GAN-7TM
Proizvajalec / znamka: Apacer
Opis izdelka SSD 256GB M.2 MLC SATA III 3.3V
Podatkovni listi: APM2T80P201256GAN-7TM.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 335 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 335 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije APM2T80P201256GAN-7TM
Številka dela APM2T80P201256GAN-7TM Proizvajalec Apacer
Opis SSD 256GB M.2 MLC SATA III 3.3V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 335 pcs Podatkovni list APM2T80P201256GAN-7TM.pdf
Utež - Napetost - oskrba 3.3V
Tip SATA III Hitrost - Zapiši 180MB/s
Hitrost - branje 515MB/s Velikost / dimenzija 80.00mm x 22.00mm x 3.80mm
Serija P201-M Druga imena 86.A1GG4.4T47C
delovna temperatura 0°C ~ 70°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta pomnilnika FLASH - NAND (MLC) Velikost pomnilnika 256GB
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Oblika faktorja M.2 Module
natančen opis Solid State Drive (SSD) 256GB SATA III FLASH - NAND (MLC) M.2 Module 3.3V Tok - maks 600mA (Typ)