APS18A7A064G-6BT
ApacerApacer
Apacer
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: APS18A7A064G-6BT
Proizvajalec / znamka: Apacer
Opis izdelka 1.8" SATA3 SSD 5V SLC DEVSLP 64G
Podatkovni listi: APS18A7A064G-6BT.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije APS18A7A064G-6BT
Številka dela APS18A7A064G-6BT Proizvajalec Apacer
Opis 1.8" SATA3 SSD 5V SLC DEVSLP 64G Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4640 pcs Podatkovni list APS18A7A064G-6BT.pdf
Napetost - oskrba 5V Tip SATA III
Hitrost - Zapiši 440MB/s Hitrost - branje 530MB/s
Velikost / dimenzija 78.50mm x 54.00mm x 5.00mm Serija SFD18A
delovna temperatura 0°C ~ 70°C Vrsta pomnilnika FLASH - NAND (SLC)
Velikost pomnilnika 64GB Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Oblika faktorja 1.8" natančen opis Solid State Drive (SSD) 64GB SATA III FLASH - NAND (SLC) 1.8" 5V
Tok - maks 460mA (Typ)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
APS18A7A032G-6BTWL
APS18A7A032G-6BTWL
Proizvajalci: Apacer
Opis: 1.8" SATA3 SSD 3.3V SLC DEVSLP 3
Na zalogi: 4268 pcs
Prenesi: APS18A7A032G-6BTWL.pdf
RFQ
APS18A7A064G-6BTM1GWL
APS18A7A064G-6BTM1GWL
Proizvajalci: Apacer
Opis: SSD 64GB 1.8" MLC SATA III 3.3V
Na zalogi: 600 pcs
Prenesi: APS18A7A064G-6BTM1GWL.pdf
RFQ
APS18A7A032G-6BTW
APS18A7A032G-6BTW
Opis: 1.8" SATA3 SSD 5V SLC DEVSLP 32G
Na zalogi: 4412 pcs
Prenesi: APS18A7A032G-6BTW.pdf
APS18A7A064G-6ATM1GWL
APS18A7A064G-6ATM1GWL
Prenesi: APS18A7A064G-6ATM1GWL.pdf
APS18A7A064G-6BTW
APS18A7A064G-6BTW
Opis: 1.8" SATA3 SSD 5V SLC DEVSLP 64G
Prenesi: APS18A7A064G-6BTW.pdf
APS18A7A064G-6ATM1GL
APS18A7A064G-6ATM1GL
Prenesi: APS18A7A064G-6ATM1GL.pdf
APS18A7A064G-6BTM1GW
APS18A7A064G-6BTM1GW
Opis: 1.8" SATA3 SSD MLC 64GB DEVSLP 5
Na zalogi: 716 pcs
Prenesi: APS18A7A064G-6BTM1GW.pdf
APS18A7A064G-6BTM1GL
APS18A7A064G-6BTM1GL
Na zalogi: 892 pcs
Prenesi: APS18A7A064G-6BTM1GL.pdf
APS18A7A032G-6BTM1GW
APS18A7A032G-6BTM1GW
Opis: 1.8" SATA3 SSD MLC 32GB DEVSLP 5
Prenesi: APS18A7A032G-6BTM1GW.pdf
APS18A7A064G-6BTM1G
APS18A7A064G-6BTM1G
Na zalogi: 873 pcs
Prenesi: APS18A7A064G-6BTM1G.pdf
APS18A7A032G-6BTM1GWL
APS18A7A032G-6BTM1GWL
Opis: SSD 32GB 1.8" MLC SATA III 3.3V
Na zalogi: 881 pcs
Prenesi: APS18A7A032G-6BTM1GWL.pdf
APS18A7A064G-6BTL
APS18A7A064G-6BTL
Opis: 1.8" SATA3 SSD 3.3V SLC DEVSLP 6
Prenesi: APS18A7A064G-6BTL.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika