BZM27/Z0000/63B
Arcolectric (Bulgin)Arcolectric (Bulgin)
Arcolectric (Bulgin)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BZM27/Z0000/63B
Proizvajalec / znamka: Arcolectric (Bulgin)
Opis izdelka PWR ENT MOD RCPT IEC320-C14 PNL
Podatkovni listi: BZM27/Z0000/63B.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BZM27/Z0000/63B
Številka dela BZM27/Z0000/63B Proizvajalec Arcolectric (Bulgin)
Opis PWR ENT MOD RCPT IEC320-C14 PNL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7114 pcs Podatkovni list BZM27/Z0000/63B.pdf
Napetost - UL 250VAC Napetost - IEC 250VAC
Prekinitev Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Funkcije preklopov Switch On-Off, Illuminated
Serija Polysnap® BZM Debelina plošče 0.059" (1.50mm)
Mere izreza plošče Rectangular - 54.90mm x 21.30mm Pakiranje Bulk
Število pozicij 3 Tip montaže Panel Mount, Snap-In
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Ingress Protection - Držalo varovalk, predal -
Varovalka No Vrsta filtra Unfiltered - Commercial
Trenutni - UL 15A Trenutna - IEC 10A