BZV03/Z0000/15
Arcolectric (Bulgin)Arcolectric (Bulgin)
Arcolectric (Bulgin)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BZV03/Z0000/15
Proizvajalec / znamka: Arcolectric (Bulgin)
Opis izdelka PWR ENT MOD RCPT IEC320-C14 PNL
Podatkovni listi: BZV03/Z0000/15.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BZV03/Z0000/15
Številka dela BZV03/Z0000/15 Proizvajalec Arcolectric (Bulgin)
Opis PWR ENT MOD RCPT IEC320-C14 PNL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7867 pcs Podatkovni list BZV03/Z0000/15.pdf
Napetost - UL 250VAC Napetost - IEC 250VAC
Prekinitev Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Funkcije preklopov Switch On-Off
Serija Polysnap® BZV Debelina plošče 0.039" ~ 0.118" (1.00mm ~ 3.00mm)
Mere izreza plošče Rectangular - 34.40mm x 76.50mm Pakiranje Bulk
Druga imena 708-2435
BZV03/Z0000/15-ND
Število pozicij 3
Tip montaže Panel Mount, Snap-In Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Držalo varovalk, predal Fuse Holder, Twin Fused Varovalka Yes
Vrsta filtra Unfiltered - Commercial Lastnosti Voltage Selector
natančen opis Power Entry Connector Receptacle, Male Blades - Module IEC 320-C14 Panel Mount, Snap-In Trenutni - UL 15A
Trenutna - IEC 10A Vrsta priključka Receptacle, Male Blades - Module