EXP-0921/10/S
Arcolectric (Bulgin)Arcolectric (Bulgin)
EXP-0921/10/S Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EXP-0921/10/S
Proizvajalec / znamka: Arcolectric (Bulgin)
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 10POS SCREW
Podatkovni listi: EXP-0921/10/S.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
20 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EXP-0921/10/S
Številka dela EXP-0921/10/S Proizvajalec Arcolectric (Bulgin)
Opis CONN RCPT FMALE 10POS SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1482 pcs Podatkovni list EXP-0921/10/S.pdf
Voltage Rating 250VAC/DC Prekinitev Screw
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi - Shell material Polyester
Shell Finish - Serija EXPlora
Pakiranje Bulk Druga imena 708-1484
EXP092110S
Usmerjenost Keyed delovna temperatura -20°C ~ 55°C
Število pozicij 10 (Power) Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstavi material -
Ingress Protection IP68 - Dust Tight, Waterproof Lastnosti Backshell, UV Resistant
Trenutna ocena 10A Kontaktni material Brass
Končna debelina - parjenje - Stik s koncem - parjenje Nickel
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets Barva Black
Odpiranje kabla 0.512" ~ 0.591" (13.00mm ~ 15.00mm) Material backshell, Plating Polyester