EXP-A911/10/P
Arcolectric (Bulgin)Arcolectric (Bulgin)
Arcolectric (Bulgin)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EXP-A911/10/P
Proizvajalec / znamka: Arcolectric (Bulgin)
Opis izdelka CONN PLUG MALE 10POS SCREW
Podatkovni listi: EXP-A911/10/P.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
20 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EXP-A911/10/P
Številka dela EXP-A911/10/P Proizvajalec Arcolectric (Bulgin)
Opis CONN PLUG MALE 10POS SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1385 pcs Podatkovni list EXP-A911/10/P.pdf
Voltage Rating 250VAC/DC Prekinitev Screw
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi - Shell material Polyester
Shell Finish - Serija EXPlora
Pakiranje Bulk Usmerjenost Keyed
delovna temperatura -20°C ~ 55°C Število pozicij 10 (Power)
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Montažna funkcija -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Vstavi material - Ingress Protection IP68 - Dust Tight, Waterproof
Lastnosti Backshell, Cable Clamp, Coupling Nut, UV Resistant Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 10 (Power) Position Circular Connector Plug, Male Pins Screw Nickel Trenutna ocena 10A
Kontaktni material Brass Končna debelina - parjenje -
Stik s koncem - parjenje Nickel Vrsta priključka Plug, Male Pins
Barva Black Odpiranje kabla 0.787" ~ 0.866" (20.00mm ~ 22.00mm)