MPI001/TE/WH/12
Arcolectric (Bulgin)Arcolectric (Bulgin)
Arcolectric (Bulgin)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MPI001/TE/WH/12
Proizvajalec / znamka: Arcolectric (Bulgin)
Opis izdelka SWITCH PUSH SPST-NO 0.05A 24V
Podatkovni listi: MPI001/TE/WH/12.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MPI001/TE/WH/12
Številka dela MPI001/TE/WH/12 Proizvajalec Arcolectric (Bulgin)
Opis SWITCH PUSH SPST-NO 0.05A 24V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2768 pcs Podatkovni list MPI001/TE/WH/12.pdf
Voltage Rating - DC 24V Tip Vandal Resistant, Illuminated
Sklop zaključka Screw Terminal Funkcija stikala Off-Mom
Serija - Mere izreza plošče Circular - 19.20mm Dia
Pakiranje Bulk delovna temperatura -30°C ~ 70°C
Tip montaže Panel Mount, Front Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Mehansko življenje 750,000 Cycles Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Napetost osvetlitve (nominalno) 12 VDC Vrsta osvetlitve, barva LED, White
Lastnosti Stainless Steel Električno življenje 35,000 Cycles
natančen opis Pushbutton Switch SPST-NO Vandal Resistant, Illuminated Panel Mount, Front Trenutna ocena 50mA (DC)