MPI002/28/AM/24
Arcolectric (Bulgin)Arcolectric (Bulgin)
Arcolectric (Bulgin)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MPI002/28/AM/24
Proizvajalec / znamka: Arcolectric (Bulgin)
Opis izdelka SWITCH PUSH SPST-NO 0.05A 24V
Podatkovni listi: MPI002/28/AM/24.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MPI002/28/AM/24
Številka dela MPI002/28/AM/24 Proizvajalec Arcolectric (Bulgin)
Opis SWITCH PUSH SPST-NO 0.05A 24V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2949 pcs Podatkovni list MPI002/28/AM/24.pdf
Voltage Rating - DC 24V Tip Vandal Resistant, Illuminated
Sklop zaključka Quick Connect - 0.110" (2.8mm) Funkcija stikala Off-Mom
Serija - Mere izreza plošče Circular - 19.20mm Dia
Pakiranje Bulk delovna temperatura -30°C ~ 70°C
Tip montaže Panel Mount, Front Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Mehansko življenje 750,000 Cycles Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Napetost osvetlitve (nominalno) 24 VDC Vrsta osvetlitve, barva LED, Amber
Lastnosti Stainless Steel Električno življenje 35,000 Cycles
natančen opis Pushbutton Switch SPST-NO Vandal Resistant, Illuminated Panel Mount, Front Trenutna ocena 50mA (DC)
Barva - pogon / pokrov Silver Circuit SPST-NO
Tip aktuatorja Round, Button, Flush
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MPI001/TERM/D4
MPI001/TERM/D4
Proizvajalci: Arcolectric (Bulgin)
Opis: SWITCH PUSH SPST-NO 0.05A 24V
Na zalogi: 3611 pcs
Prenesi: MPI001/TERM/D4.pdf
RFQ
MPI002/28/BL
MPI002/28/BL
Na zalogi: 4579 pcs
Prenesi: MPI002/28/BL.pdf
RFQ
MPI002/28/AM
MPI002/28/AM