MPI002/28/D4
Arcolectric (Bulgin)Arcolectric (Bulgin)
MPI002/28/D4 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MPI002/28/D4
Proizvajalec / znamka: Arcolectric (Bulgin)
Opis izdelka SWITCH PUSH SPST-NO 0.05A 24V
Podatkovni listi: MPI002/28/D4.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MPI002/28/D4
Številka dela MPI002/28/D4 Proizvajalec Arcolectric (Bulgin)
Opis SWITCH PUSH SPST-NO 0.05A 24V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3937 pcs Podatkovni list MPI002/28/D4.pdf
Voltage Rating - DC 24V Tip Vandal Resistant, Illuminated
Sklop zaključka Quick Connect - 0.110" (2.8mm) Funkcija stikala Off-Mom
Serija - Mere izreza plošče Circular - 19.20mm Dia
Pakiranje Bulk Druga imena 708-1449
MPI00228D4
delovna temperatura -30°C ~ 70°C Tip montaže Panel Mount, Front
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Mehansko življenje 750,000 Cycles
Ingress Protection IP66 - Dust Tight, Water Resistant Napetost osvetlitve (nominalno) 2.0, 3.6 VDC
Vrsta osvetlitve, barva LED, Red/Blue Lastnosti Stainless Steel
Trenutna ocena 50mA (DC) Barva - pogon / pokrov Silver