PF0001/28
Arcolectric (Bulgin)Arcolectric (Bulgin)
PF0001/28 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PF0001/28
Proizvajalec / znamka: Arcolectric (Bulgin)
Opis izdelka PWR ENT MOD RCPT IEC320-C14 PNL
Podatkovni listi: PF0001/28.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PF0001/28
Številka dela PF0001/28 Proizvajalec Arcolectric (Bulgin)
Opis PWR ENT MOD RCPT IEC320-C14 PNL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 40566 pcs Podatkovni list PF0001/28.pdf
Napetost - UL - Napetost - IEC 250VAC
Prekinitev Quick Connect - 0.110" (2.8mm) Funkcije preklopov -
Serija PF Debelina plošče -
Mere izreza plošče Rectangular - 27.30mm x 31.12mm Pakiranje Bulk
Druga imena 708-1328
PF000128
Število pozicij 3
Tip montaže Panel Mount, Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Držalo varovalk, predal Drawer Included Varovalka Yes
Vrsta filtra Unfiltered - Commercial Lastnosti -
Trenutna - IEC 10A Vrsta priključka Receptacle, Male Blades - Module
Slog konektorja IEC 320-C14 Odobritve CSA, ENEC, UL, VDE
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PF0
PF0
Proizvajalci: Semtech
Opis: DIODE GEN PURP 1KV 850MA AXIAL