PX0695/30/63
Arcolectric (Bulgin)Arcolectric (Bulgin)
PX0695/30/63 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PX0695/30/63
Proizvajalec / znamka: Arcolectric (Bulgin)
Opis izdelka PWR ENT RCPT IEC320-2-2F PNL QC
Podatkovni listi: PX0695/30/63.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PX0695/30/63
Številka dela PX0695/30/63 Proizvajalec Arcolectric (Bulgin)
Opis PWR ENT RCPT IEC320-2-2F PNL QC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 63643 pcs Podatkovni list PX0695/30/63.pdf
Napetost - UL 250VAC Napetost - IEC 250VAC
Prekinitev Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Funkcije preklopov -
Serija PX Debelina plošče 0.118" (3.00mm)
Mere izreza plošče Rectangular - 32.26mm x 24.77mm Pakiranje Bulk
Druga imena 708-2642
PX0695/30/63-ND
Število pozicij 3
Tip montaže Panel Mount, Snap-In Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Držalo varovalk, predal - Varovalka No
Vrsta filtra Unfiltered - Commercial Lastnosti -
natančen opis Power Entry Connector Receptacle, Female Sockets IEC 320-2-2/F (C14 Variant) Panel Mount, Snap-In Trenutni - UL 15A
Trenutna - IEC 10A Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets