PXM6010/22S/CR/0507
Arcolectric (Bulgin)Arcolectric (Bulgin)
Arcolectric (Bulgin)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PXM6010/22S/CR/0507
Proizvajalec / znamka: Arcolectric (Bulgin)
Opis izdelka CONN PLG HSG FMALE 22POS INLINE
Podatkovni listi: 1.PXM6010/22S/CR/0507.pdf2.PXM6010/22S/CR/0507.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
20 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PXM6010/22S/CR/0507
Številka dela PXM6010/22S/CR/0507 Proizvajalec Arcolectric (Bulgin)
Opis CONN PLG HSG FMALE 22POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2841 pcs Podatkovni list 1.PXM6010/22S/CR/0507.pdf2.PXM6010/22S/CR/0507.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi -
Shell material Brass Shell Finish Nickel
Serija Buccaneer® 6000 Pakiranje Bulk
Usmerjenost Keyed delovna temperatura -40°C ~ 120°C
Število pozicij 22 (Power) Opomba Contacts Not Included
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Montažna funkcija -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Vstavi material - Ingress Protection IP66/68/69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Vključuje - Barva ohišja Silver
Lastnosti Backshell, Coupling Nut Tip pritrjevanja Push-Twist
Premer spojne gredi 1.260" (32.00mm) Vrsta kontakta Crimp and Solder Cup