05-005.92-181AHT
Aries Electronics, Inc.Aries Electronics, Inc.
Aries Electronics, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 05-005.92-181AHT
Proizvajalec / znamka: Aries Electronics, Inc.
Opis izdelka PIN-STAKED FLEX JUMPER 5POS
Podatkovni listi: 05-005.92-181AHT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
8 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 05-005.92-181AHT
Številka dela 05-005.92-181AHT Proizvajalec Aries Electronics, Inc.
Opis PIN-STAKED FLEX JUMPER 5POS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6621 pcs Podatkovni list 05-005.92-181AHT.pdf
Serija 181 Višina tona 0.100" (2.54mm)
Število pozicij 5 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks Dolžina 5.91" (150.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis 5 Position Flat Flex Cable Assembly Solder Tab to Solder Tab 5.91" (150.00mm)
Končaj stika Solder Tab to Solder Tab
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
05-005.9-152FB
05-005.9-152FB
Proizvajalci: Aries Electronics, Inc.
Opis: CABLE JUMPER 5POS 2.54MM 5.9"
Na zalogi: 64367 pcs
Prenesi: 05-005.9-152FB.pdf
RFQ
Opis: CABLE JUMPER 5POS 2.54MM 6"
Na zalogi: 60761 pcs
Prenesi: 05-006-152FB.pdf
RFQ
Opis: CABLE 5POS .100 JUMPER 5 INCH
Prenesi: 05-005.5-172.pdf
Opis: CABLE 5POS .100 JUMPER 6 INCH
Prenesi: 05-006-173.pdf
05-005.9-152FBP
05-005.9-152FBP
Prenesi: 05-005.9-152FBP.pdf
05-006-171P
05-006-171P
Prenesi: 05-006-171P.pdf
Prenesi: 05-006-172P.pdf
05-005.92-181A
05-005.92-181A
Opis: PIN-STAKED FLEX JUMPER 5POS
Prenesi: 05-005.92-181A.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika