12-024-112X
Aries Electronics, Inc.Aries Electronics, Inc.
Aries Electronics, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 12-024-112X
Proizvajalec / znamka: Aries Electronics, Inc.
Opis izdelka DECI-CENTER JUMPERS 12POS
Podatkovni listi: 1.12-024-112X.pdf2.12-024-112X.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
6 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 12-024-112X
Številka dela 12-024-112X Proizvajalec Aries Electronics, Inc.
Opis DECI-CENTER JUMPERS 12POS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5523 pcs Podatkovni list 1.12-024-112X.pdf2.12-024-112X.pdf
Uporaba - Ščitenje Unshielded
Serija 112 Pitch - Connector 0.100" (2.54mm)
Pitch - Cable 0.050" (1.27mm) Število vrstic 2
Število pozicij 12 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks Dolžina 2.00' (609.60mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti -
natančen opis 12 Position Cable Assembly Rectangular DIP to Pitch Bar 2.00' (609.60mm) Stopite v stik s finišno debelino 10.0µin (0.25µm)
Obrnite se na Dokončaj Gold Vrsta priključka DIP to Pitch Bar
Barva Multiple, Ribbon Končanje kabla Solder
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
12-024-113X
12-024-113X
Proizvajalci: Aries Electronics, Inc.
Opis: DECI-CENTER JUMPERS 12POS
Na zalogi: 5104 pcs
Prenesi: 12-024-113X.pdf
RFQ
Na zalogi: 4570 pcs
Prenesi: 12-024-113.pdf
RFQ
Opis: DIP CABLE 12POS
Prenesi: 12-024-109.pdf
Opis: DIP CABLE 12POS
Opis: DIP CABLE 12POS
Opis: DIP CABLE 12POS
Opis: DIP CABLE 12POS
Prenesi: 12-024-114X.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika