20-005-152FB
Aries Electronics, Inc.Aries Electronics, Inc.
Aries Electronics, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 20-005-152FB
Proizvajalec / znamka: Aries Electronics, Inc.
Opis izdelka CABLE JUMPER 20POS 2.54MM 5"
Podatkovni listi: 20-005-152FB.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
31 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 20-005-152FB
Številka dela 20-005-152FB Proizvajalec Aries Electronics, Inc.
Opis CABLE JUMPER 20POS 2.54MM 5" Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 27667 pcs Podatkovni list 20-005-152FB.pdf
Sklop zaključka Completely Exposed Wires on Both Sides with Protective Tab Serija 152FB
Višina tona 0.100" (2.54mm) Število vodnikov 20
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 5 Weeks
Length - Exposed Ends 0.125" (3.18mm) Dolžina 5.000" (127.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis 20 Position Ribbon Cable 0.100" (2.54mm) 5.000" (127.00mm)
Vrsta kabla Ribbon
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
20-005-100T
20-005-100T
Proizvajalci: Aries Electronics, Inc.
Opis: DIP CABLE 20POS
Na zalogi: 5484 pcs
Prenesi: 20-005-100T.pdf
RFQ
Opis: CABLE 20POS .100 JUMPER 4 INCH
Na zalogi: 11488 pcs
Prenesi: 20-004-172.pdf
RFQ
Opis: CABLE 20POS .100 JUMPER 3 INCH
Prenesi: 20-003-172.pdf
Opis: CABLE 20POS .100 JUMPER 6 INCH
Opis: CABLE 20POS .100 JUMPER 5 INCH
20-006-152FB
20-006-152FB
Opis: CABLE JUMPER 20POS 2.54MM 6"
Prenesi: 20-006-152FB.pdf
Opis: DIP CABLE 20POS
20-003-181B
20-003-181B
Opis: PIN-STAKED FLEX JUMPER 20POS
Prenesi: 20-003-181B.pdf
Opis: CABLE JUMPER 20POS 2.54MM 4"
Prenesi: 20-004-152FB.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika