ACV12N3.4
Astec America (Artesyn Embedded Technologies)Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ACV12N3.4
Proizvajalec / znamka: Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 12V 40W
Podatkovni listi: ACV12N3.4.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije ACV12N3.4
Številka dela ACV12N3.4 Proizvajalec Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Opis AC/DC CONVERTER 12V 40W Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4552 pcs Podatkovni list ACV12N3.4.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 12V
Napetost - Vhod 100 ~ 240 VAC Tip Linear
Velikost / dimenzija 4.87" L x 5.62" W x 2.50" H (123.5mm x 142.6mm x 63.0mm) Serija ACV
Moč (Watts) 40W delovna temperatura 0°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Minimalna obremenitev je obvezna -
Učinkovitost 60% natančen opis Linear AC DC Converter 1 Output 12V 3.4A 100 ~ 240 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 3.4A Odobritve CE