ACV15D0.8
Astec America (Artesyn Embedded Technologies)Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ACV15D0.8
Proizvajalec / znamka: Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Opis izdelka AC/DC CONVERTER +/-15V 24W
Podatkovni listi: ACV15D0.8.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije ACV15D0.8
Številka dela ACV15D0.8 Proizvajalec Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Opis AC/DC CONVERTER +/-15V 24W Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4109 pcs Podatkovni list ACV15D0.8.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 -15V Napetost - izhod 1 15V
Napetost - Vhod 100 ~ 240 VAC Tip Linear
Velikost / dimenzija 6.50" L x 4.00" W x 1.62" H (165.0mm x 102.0mm x 41.5mm) Serija ACV
Moč (Watts) 24W delovna temperatura 0°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 2 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Minimalna obremenitev je obvezna -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Lastnosti Adjustable Output
Učinkovitost 60% natančen opis Linear AC DC Converter 2 Output 15V -15V 800mA, 800mA 100 ~ 240 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 800mA, 800mA Odobritve CE