AEE02A48-5V2
Astec America (Artesyn Embedded Technologies)Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AEE02A48-5V2
Proizvajalec / znamka: Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Opis izdelka DC DC CONVERTER 5.2V 10W
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije AEE02A48-5V2
Številka dela AEE02A48-5V2 Proizvajalec Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Opis DC DC CONVERTER 5.2V 10W Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5428 pcs Podatkovni list
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 5.2V Napetost - izolacija 500V
Napetost - Vhod (Min) 36V Napetost - Vhod (maks.) 72V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.00" L x 1.00" W x 0.33" H (50.8mm x 25.4mm x 8.5mm)
Serija AEE02 Moč (Watts) 10W
Pakiranje Bulk Paket / primer 4-DIP Module
delovna temperatura -25°C ~ 95°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Lastnosti -
Učinkovitost 77% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5.2V 2A 36V - 72V Input
Tok - izhod (maks.) 2A Aplikacije -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
AEE02B24-M
AEE02B24-M
Proizvajalci: Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Opis: DC DC CONVERTER 12V 20W
Na zalogi: 2208 pcs
Prenesi: AEE02B24-M.pdf
RFQ
AEE02B12-M
AEE02B12-M
Opis: DC DC CONVERTER 12V 20W
Na zalogi: 1790 pcs
Prenesi: AEE02B12-M.pdf
RFQ
AEE02A48
AEE02A48
Opis: DC DC CONVERTER 5V 10W