AEE02CC12-M
Astec America (Artesyn Embedded Technologies)Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
AEE02CC12-M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AEE02CC12-M
Proizvajalec / znamka: Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Opis izdelka DC DC CONVERTER +/-15V 20W
Podatkovni listi: 1.AEE02CC12-M.pdf2.AEE02CC12-M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
30 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AEE02CC12-M
Številka dela AEE02CC12-M Proizvajalec Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Opis DC DC CONVERTER +/-15V 20W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2278 pcs Podatkovni list 1.AEE02CC12-M.pdf2.AEE02CC12-M.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 -15V Napetost - izhod 1 15V
Napetost - izolacija 4.2kV Napetost - Vhod (Min) 9V
Napetost - Vhod (maks.) 18V Tip Isolated Module
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 2.00" L x 1.00" W x 0.47" H (50.8mm x 25.4mm x 12.0mm)
Serija AEE20W-M Moč (Watts) 20W
Paket / primer 5-DIP Module Druga imena 454-1903
delovna temperatura -40°C ~ 80°C (With Derating) Število izhodov 2
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti OCP, OVP, SCP Učinkovitost 89%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 670mA, 670mA 9V - 18V Input Tok - izhod (maks.) 670mA, 670mA