AEH10F48N
Astec America (Artesyn Embedded Technologies)Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
AEH10F48N Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AEH10F48N
Proizvajalec / znamka: Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Opis izdelka DC DC CONVERTER 3.3V 50W
Podatkovni listi: AEH10F48N.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije AEH10F48N
Številka dela AEH10F48N Proizvajalec Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 50W Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4654 pcs Podatkovni list AEH10F48N.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 3.3V Napetost - Vhod (Min) 36V
Napetost - Vhod (maks.) 72V Tip Non-Isolated PoL Module
Velikost / dimenzija 2.40" L x 2.30" W x 0.50" H (61.0mm x 58.4mm x 12.7mm) Serija AEH10
Moč (Watts) 50W Pakiranje Bulk
Paket / primer 9-DIP Module delovna temperatura -40°C ~ 100°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Lastnosti Remote On/Off Učinkovitost 87%
natančen opis Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 10A 36V - 72V Input Tok - izhod (maks.) 10A