AEH15G48
Astec America (Artesyn Embedded Technologies)Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
AEH15G48 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AEH15G48
Proizvajalec / znamka: Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Opis izdelka DC DC CONVERTER 2.5V 50W
Podatkovni listi: AEH15G48.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije AEH15G48
Številka dela AEH15G48 Proizvajalec Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Opis DC DC CONVERTER 2.5V 50W Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4395 pcs Podatkovni list AEH15G48.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 2.5V Napetost - Vhod (Min) 36V
Napetost - Vhod (maks.) 72V Tip Non-Isolated PoL Module
Velikost / dimenzija 2.40" L x 2.30" W x 0.50" H (61.0mm x 58.4mm x 12.7mm) Serija AEH15
Moč (Watts) 50W Pakiranje Bulk
Paket / primer 9-DIP Module delovna temperatura -40°C ~ 100°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Lastnosti Remote On/Off Učinkovitost 87%
natančen opis Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 2.5V 15A 36V - 72V Input Tok - izhod (maks.) 15A
Nadzorne funkcije Enable, Active High Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
AEH15F48N
AEH15F48N
Proizvajalci: Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Opis: DC DC CONVERTER 3.3V 50W
Na zalogi: 4849 pcs
Prenesi: AEH15F48N.pdf
RFQ
AEH15G48N
AEH15G48N
Opis: DC DC CONVERTER 2.5V 50W