AEH30F48N
Astec America (Artesyn Embedded Technologies)Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
AEH30F48N Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AEH30F48N
Proizvajalec / znamka: Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Opis izdelka DC DC CONVERTER 3.3V 99W
Podatkovni listi: AEH30F48N.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije AEH30F48N
Številka dela AEH30F48N Proizvajalec Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 99W Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5095 pcs Podatkovni list AEH30F48N.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 3.3V Napetost - Vhod (Min) 36V
Napetost - Vhod (maks.) 72V Tip Non-Isolated PoL Module
Velikost / dimenzija 2.40" L x 2.30" W x 0.50" H (61.0mm x 58.4mm x 12.7mm) Serija AEH30
Moč (Watts) 99W Pakiranje Bulk
Paket / primer 9-DIP Module Druga imena 454-1058
delovna temperatura -40°C ~ 100°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Lastnosti Remote On/Off
Učinkovitost 87% natančen opis Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 30A 36V - 72V Input
Tok - izhod (maks.) 30A Nadzorne funkcije Enable, Active Low