ALD10F48-SL
Astec America (Artesyn Embedded Technologies)Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ALD10F48-SL
Proizvajalec / znamka: Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Opis izdelka DC DC CONVERTER 3.3V 35W
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije ALD10F48-SL
Številka dela ALD10F48-SL Proizvajalec Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 35W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5065 pcs Podatkovni list
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 3.3V Napetost - izolacija 1.5kV
Napetost - Vhod (Min) 36V Napetost - Vhod (maks.) 75V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 1.30" L x 0.90" W x 0.34" H (33.0mm x 22.9mm x 8.6mm)
Serija ALD15 Moč (Watts) 35W
Pakiranje Tray Paket / primer 8-SMD Module, 1/16 Brick
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število izhodov 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Učinkovitost 90% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 10A 36V - 75V Input
Tok - izhod (maks.) 10A Aplikacije ITE (Commercial)