ALQ25B50N
Astec America (Artesyn Embedded Technologies)Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
ALQ25B50N Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ALQ25B50N
Proizvajalec / znamka: Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Opis izdelka DC DC CONVERTER 12V 300W
Podatkovni listi: ALQ25B50N.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije ALQ25B50N
Številka dela ALQ25B50N Proizvajalec Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Opis DC DC CONVERTER 12V 300W Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4419 pcs Podatkovni list ALQ25B50N.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 12V Napetost - izolacija 2kV
Napetost - Vhod (Min) 42V Napetost - Vhod (maks.) 53V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.30" L x 1.48" W x 0.38" H (57.9mm x 36.8mm x 9.7mm)
Serija ALQ25 Moč (Watts) 300W
Pakiranje Bulk Paket / primer 5-DIP Module, 1/4 Brick
Druga imena 454-1123 delovna temperatura -40°C ~ 100°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Lastnosti Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, UVLO Učinkovitost 96%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 25A 42V - 53V Input Tok - izhod (maks.) 25A
Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
ALQ306
ALQ306
Proizvajalci: Panasonic
Opis: RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 6V
Na zalogi: 71331 pcs
Prenesi: ALQ306.pdf
RFQ
ALQ20B48N-6L
ALQ20B48N-6L
Proizvajalci: Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Opis: DC DC CONVERTER 12V 240W
Na zalogi: 4836 pcs
Prenesi:
RFQ
ALQ30E48N-L
ALQ30E48N-L
Opis: DC DC CONVERTER
Prenesi:
ALQ312
ALQ312
Proizvajalci: Panasonic
Opis: RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 12V
Prenesi: ALQ312.pdf
ALQ305
ALQ305
Opis: RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 5V
Prenesi: ALQ305.pdf
ALQ15GM48
ALQ15GM48
Opis: DC DC CONVERTER 2.5V 1.5V 60W
Prenesi: ALQ15GM48.pdf
ALQ25A48N
ALQ25A48N
Opis: DC DC CONVERTER 5V 144W
Prenesi: ALQ25A48N.pdf
ALQ309
ALQ309
Opis: RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 9V