ALQ35F48N
Astec America (Artesyn Embedded Technologies)Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
ALQ35F48N Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ALQ35F48N
Proizvajalec / znamka: Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Opis izdelka DC DC CONVERTER 3.3V 144W
Podatkovni listi: ALQ35F48N.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije ALQ35F48N
Številka dela ALQ35F48N Proizvajalec Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 144W Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4802 pcs Podatkovni list ALQ35F48N.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 3.3V Napetost - Vhod (Min) 36V
Napetost - Vhod (maks.) 75V Tip Non-Isolated PoL Module
Velikost / dimenzija 2.30" L x 1.48" W x 0.38" H (57.9mm x 36.8mm x 9.7mm) Serija ALQ35
Moč (Watts) 144W Pakiranje Bulk
Paket / primer 8-DIP Module, 1/4 Brick Druga imena 454-1124
delovna temperatura -40°C ~ 70°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Učinkovitost 90% natančen opis Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 35A 36V - 75V Input
Tok - izhod (maks.) 35A Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
ALQ318
ALQ318
Proizvajalci: Panasonic
Opis: RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 18V