ASA01B12-M
Astec America (Artesyn Embedded Technologies)Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
ASA01B12-M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ASA01B12-M
Proizvajalec / znamka: Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Opis izdelka DC DC CONVERTER 12V 5W
Podatkovni listi: 1.ASA01B12-M.pdf2.ASA01B12-M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
30 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ASA01B12-M
Številka dela ASA01B12-M Proizvajalec Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Opis DC DC CONVERTER 12V 5W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2854 pcs Podatkovni list 1.ASA01B12-M.pdf2.ASA01B12-M.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 12V Napetost - izolacija 4kV
Napetost - Vhod (Min) 9V Napetost - Vhod (maks.) 18V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 1.25" L x 0.80" W x 0.41" H (31.8mm x 20.3mm x 10.4mm)
Serija ASA6W-M Moč (Watts) 5W
Pakiranje Bulk Paket / primer 24-DIP Module, 5 Leads
Druga imena 454-1797 delovna temperatura -40°C ~ 75°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti OCP, SCP
Učinkovitost 80% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 500mA 9V - 18V Input
Tok - izhod (maks.) 500mA Aplikacije ITE (Commercial)