BXB75-48S05FHT
Astec America (Artesyn Embedded Technologies)Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
BXB75-48S05FHT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BXB75-48S05FHT
Proizvajalec / znamka: Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Opis izdelka DC DC CONVERTER 5V 75W
Podatkovni listi: BXB75-48S05FHT.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije BXB75-48S05FHT
Številka dela BXB75-48S05FHT Proizvajalec Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Opis DC DC CONVERTER 5V 75W Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5675 pcs Podatkovni list BXB75-48S05FHT.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 5V Napetost - izolacija 1.5kV
Napetost - Vhod (Min) 36V Napetost - Vhod (maks.) 75V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm)
Serija BXB75 Moč (Watts) 75W
Pakiranje Bulk Paket / primer 9-DIP Module
delovna temperatura -40°C ~ 100°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Učinkovitost 83% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 15A 36V - 75V Input
Tok - izhod (maks.) 15A Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
BXB75-48S05FHTJ
BXB75-48S05FHTJ
Proizvajalci: Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Opis: DC DC CONVERTER 5V 75W