DA4-230US
Astec America (Artesyn Embedded Technologies)Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
DA4-230US Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DA4-230US
Proizvajalec / znamka: Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Opis izdelka AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 23V 4W
Podatkovni listi: DA4-230US.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DA4-230US
Številka dela DA4-230US Proizvajalec Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Opis AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 23V 4W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5818 pcs Podatkovni list DA4-230US.pdf
Utež 0.181 lb (82.1g) Napetost - izhod 23V
Napetost - Vhod 90 ~ 132 VAC Velikost / dimenzija 2.36" L x 1.10" W x 1.99" H (60.0mm x 28.0mm x 50.6mm)
Serija DA4 US (3-8W) Področje uporabe North America
Moč (Watts) 6.9W Polarizacija Positive Center
Izhodni priključek Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Druga imena 454-1403
delovna temperatura 0°C ~ 40°C Brez porabe energije -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa Fixed Blade
Vhodni priključek NEMA 1-15P Obrazec Wall Mount
Učinkovitost Level V natančen opis 23V 6.9W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Tok - izhod (maks.) 300mA Dolžina kabla 78.74" (2.0m)