DS3000PE-3
Astec America (Artesyn Embedded Technologies)Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DS3000PE-3
Proizvajalec / znamka: Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 12V 3000W
Podatkovni listi: 1.DS3000PE-3.pdf2.DS3000PE-3.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 163 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 163 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DS3000PE-3
Številka dela DS3000PE-3 Proizvajalec Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Opis AC/DC CONVERTER 12V 3000W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 163 pcs Podatkovni list 1.DS3000PE-3.pdf2.DS3000PE-3.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 12V
Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC Tip Front End
Velikost / dimenzija 11.12" L x 4.15" W x 2.78" H (282.6mm x 105.5mm x 70.6mm) Serija DS3000
Moč (Watts) 3000W delovna temperatura 0°C ~ 50°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Rack Mount
Minimalna obremenitev je obvezna - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis Front End AC DC Converter 1 Output 12V 250A 90 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 250A
Odobritve CB, CE Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DS3045W-100#
DS3045W-100#
Proizvajalci: Maxim Integrated
Opis: IC NVSRAM 1M PARALLEL 256BGA
Na zalogi: 4499 pcs
Prenesi: DS3045W-100#.pdf
RFQ
DS301X
DS301X
Proizvajalci: Conxall / Switchcraft
Opis: KWIK-CHG DESIGNATION STRIP SGL
Na zalogi: 2202 pcs
Prenesi: DS301X.pdf
RFQ
Proizvajalci: Maxim Integrated
Opis: IC NVSRAM 256K PARALLEL 256BGA
Prenesi: DS3030W-100#.pdf
DS30-LK
DS30-LK
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: CONN TERM BLK FEED THRU 10-22AWG
Prenesi:
DS3000PE-3-001
DS3000PE-3-001
Proizvajalci: Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Opis: AC/DC CONVERTER 12V 3000W
Na zalogi: 163 pcs
Prenesi: DS3000PE-3-001.pdf
DS30-OR
DS30-OR
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Prenesi:
DS300
DS300
Proizvajalci: 3M
Opis: 3M COUNTERTOP EYEWEAR DISPLA
Na zalogi: 535 pcs
DS30-YW
DS30-YW
DS303
DS303
Opis: MARKING STRIP SHEET DS301/DS316
Prenesi: DS303.pdf
DS302
DS302
Opis: COVER USED WITH KIT DS301
Prenesi: DS302.pdf
DS30-GY
DS30-GY
DS30-RD
DS30-RD
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika