DS460SDC-3
Astec America (Artesyn Embedded Technologies)Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DS460SDC-3
Proizvajalec / znamka: Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Opis izdelka DC/DC CONVERTER 12.3V 460W
Podatkovni listi: DS460SDC-3.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 337 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 337 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
32 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DS460SDC-3
Številka dela DS460SDC-3 Proizvajalec Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Opis DC/DC CONVERTER 12.3V 460W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 337 pcs Podatkovni list DS460SDC-3.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 12.3V
Napetost - Vhod (Min) 40V Napetost - Vhod (maks.) 72V
Tip Front End Velikost / dimenzija 9.57" L x 3.40" W x 1.57" H (243.2mm x 86.4mm x 39.9mm)
Serija DS460SDC-3 Moč (Watts) 460W
Pakiranje - delovna temperatura -10°C ~ 50°C
Število izhodov 1 Tip montaže Rack Mount
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Učinkovitost 90%
Tok - izhod (maks.) 36A Odobritve -