DS800SL-3
Astec America (Artesyn Embedded Technologies)Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
DS800SL-3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DS800SL-3
Proizvajalec / znamka: Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 12V 800W
Podatkovni listi: DS800SL-3.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 260 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 260 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
14 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DS800SL-3
Številka dela DS800SL-3 Proizvajalec Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Opis AC/DC CONVERTER 12V 800W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 260 pcs Podatkovni list DS800SL-3.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 12V
Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC Tip Front End
Velikost / dimenzija 12.68" L x 2.15" W x 1.57" H (322.0mm x 54.5mm x 40.0mm) Serija DS800SL
Moč (Watts) 800W Druga imena 454-1554
DS800SL3
delovna temperatura -10°C ~ 50°C Število izhodov 1
Tip montaže Rack Mount Minimalna obremenitev je obvezna No
Učinkovitost 92% natančen opis Front End AC DC Converter 1 Output 12V 66.7A 90 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 66.7A Odobritve CB