ERM01CC110
Astec America (Artesyn Embedded Technologies)Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
ERM01CC110 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ERM01CC110
Proizvajalec / znamka: Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Opis izdelka DC DC CONVERTER +/-15V 20W
Podatkovni listi: ERM01CC110.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ERM01CC110
Številka dela ERM01CC110 Proizvajalec Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Opis DC DC CONVERTER +/-15V 20W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2293 pcs Podatkovni list ERM01CC110.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 -15V Napetost - izhod 1 15V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod (Min) 40V
Napetost - Vhod (maks.) 160V Tip Isolated Module
Paket naprave za dobavitelja 6-DIP Velikost / dimenzija 2.00" L x 1.00" W x 0.43" H (50.8mm x 25.4mm x 11.0mm)
Serija ERM Moč (Watts) 20W
Paket / primer 6-DIP Module delovna temperatura -40°C ~ 85°C (With Derating)
Število izhodov 2 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Remote On/Off, OCP, OTP, OVP
Učinkovitost 86% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 667mA, 667mA 40V - 160V Input
Tok - izhod (maks.) 667mA, 667mA Aplikacije Railway