ERM03C110
Astec America (Artesyn Embedded Technologies)Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ERM03C110
Proizvajalec / znamka: Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Opis izdelka DC DC CONVERTER 15V 50W
Podatkovni listi: ERM03C110.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
140 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ERM03C110
Številka dela ERM03C110 Proizvajalec Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Opis DC DC CONVERTER 15V 50W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1152 pcs Podatkovni list ERM03C110.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 15V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 66V Napetost - Vhod (maks.) 110V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.28" L x 1.45" W x 0.50" H (57.9mm x 36.8mm x 12.7mm)
Serija ERM50 Moč (Watts) 50W
Pakiranje Bulk Paket / primer 8-DIP Module
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti Remote On/Off, OCP, SCP, UVLO Učinkovitost 92%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 3.33A 66V - 110V Input Tok - izhod (maks.) 3.33A
Aplikacije ITE (Commercial), Railway
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
ERM02H72-HS
ERM02H72-HS
Proizvajalci: Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Opis: DC DC CONVERTER 24V 50W
Na zalogi: 1208 pcs
Prenesi: ERM02H72-HS.pdf
RFQ
ERM03H110
ERM03H110
Opis: DC DC CONVERTER 24V 75W
Na zalogi: 1087 pcs
Prenesi: ERM03H110.pdf
RFQ
ERM03C110-HS
ERM03C110-HS
Opis: DC DC CONVERTER 15V 50W