NFS110-7605
Astec America (Artesyn Embedded Technologies)Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
NFS110-7605 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NFS110-7605
Proizvajalec / znamka: Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 5.1V 80W
Podatkovni listi: NFS110-7605.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije NFS110-7605
Številka dela NFS110-7605 Proizvajalec Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Opis AC/DC CONVERTER 5.1V 80W Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4139 pcs Podatkovni list NFS110-7605.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 5.1V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 7.00" L x 4.25" W x 1.80" H (177.8mm x 108.0mm x 45.7mm)
Serija NFS110 Moč (Watts) 80W (110W Forced Air)
delovna temperatura 0°C ~ 70°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti Adjustable Output, DC Input Capable, Universal Input Učinkovitost 70%
natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 5.1V 8A 85 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 8A