NFS25-7608
Astec America (Artesyn Embedded Technologies)Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NFS25-7608
Proizvajalec / znamka: Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 5.1V +/-12V 25W
Podatkovni listi: NFS25-7608.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije NFS25-7608
Številka dela NFS25-7608 Proizvajalec Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Opis AC/DC CONVERTER 5.1V +/-12V 25W Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5101 pcs Podatkovni list NFS25-7608.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -12V
Napetost - izhod 2 12V Napetost - izhod 1 5.1V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 5.00" L x 3.00" W x 1.20" H (127.0mm x 76.2mm x 30.5mm)
Serija NFS25 Moč (Watts) 25W
delovna temperatura 0°C ~ 50°C Število izhodov 3
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti DC Input Capable, Universal Input Učinkovitost 70%
natančen opis Open Frame AC DC Converter 3 Output 5.1V 12V -12V 2A, 1.5A, 200mA 85 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 2A, 1.5A, 200mA