NFS40-7924
Astec America (Artesyn Embedded Technologies)Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
NFS40-7924 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NFS40-7924
Proizvajalec / znamka: Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 24V 40W
Podatkovni listi: NFS40-7924.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije NFS40-7924
Številka dela NFS40-7924 Proizvajalec Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Opis AC/DC CONVERTER 24V 40W Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4928 pcs Podatkovni list NFS40-7924.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 24V
Napetost - izolacija 4kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 5.00" L x 3.00" W x 1.20" H (127.0mm x 76.2mm x 30.5mm)
Serija NFS40 Moč (Watts) 40W (50W Forced Air)
delovna temperatura 0°C ~ 70°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti Adjustable Output, DC Input Capable, Universal Input Učinkovitost 70%
natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 1.6A 85 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 1.6A