NLP110-9917
Astec America (Artesyn Embedded Technologies)Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NLP110-9917
Proizvajalec / znamka: Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 48V 80W
Podatkovni listi: NLP110-9917.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije NLP110-9917
Številka dela NLP110-9917 Proizvajalec Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Opis AC/DC CONVERTER 48V 80W Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5858 pcs Podatkovni list NLP110-9917.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 48V
Napetost - izolacija 4kV Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 6.50" L x 3.00" W x 1.26" H (165.1mm x 76.2mm x 32.0mm)
Serija NLP110 Moč (Watts) 80W (110W Forced Air)
delovna temperatura 0°C ~ 50°C Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti Universal Input Učinkovitost 75%
natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 1.6A 90 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 1.6A