NLP150L-96S3
Astec America (Artesyn Embedded Technologies)Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
NLP150L-96S3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NLP150L-96S3
Proizvajalec / znamka: Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 3.3V 110W
Podatkovni listi: NLP150L-96S3.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije NLP150L-96S3
Številka dela NLP150L-96S3 Proizvajalec Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Opis AC/DC CONVERTER 3.3V 110W Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5811 pcs Podatkovni list NLP150L-96S3.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 3.3V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 7.80" L x 3.80" W x 1.26" H (198.1mm x 96.5mm x 32.0mm)
Serija NLP150L Moč (Watts) 110W (150W Forced Air)
Druga imena 393-1042 delovna temperatura 0°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Minimalna obremenitev je obvezna Yes
Učinkovitost 73% natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 3.3V 22A 90 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 22A Odobritve CE, CSA, UL