NLP25-7629J
Astec America (Artesyn Embedded Technologies)Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NLP25-7629J
Proizvajalec / znamka: Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Opis izdelka AC/DC CONVERTER
Podatkovni listi: NLP25-7629J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije NLP25-7629J
Številka dela NLP25-7629J Proizvajalec Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Opis AC/DC CONVERTER Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4887 pcs Podatkovni list NLP25-7629J.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 12V Napetost - izhod 1 5V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 4.00" L x 2.07" W x 0.91" H (101.6mm x 52.6mm x 23.1mm)
Serija NLP25 Moč (Watts) 25W
delovna temperatura 0°C ~ 50°C Število izhodov 2
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Minimalna obremenitev je obvezna Yes Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti DC Input Capable, Universal Input Učinkovitost 70%
natančen opis Open Frame AC DC Converter 2 Output 5V 12V 2A, 800mA 90 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 2A, 800mA