NLP65-9629G
Astec America (Artesyn Embedded Technologies)Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
NLP65-9629G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NLP65-9629G
Proizvajalec / znamka: Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 5V 12V 65W
Podatkovni listi: NLP65-9629G.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije NLP65-9629G
Številka dela NLP65-9629G Proizvajalec Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Opis AC/DC CONVERTER 5V 12V 65W Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5069 pcs Podatkovni list NLP65-9629G.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 12V Napetost - izhod 1 5V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 5.00" L x 3.00" W x 1.26" H (127.0mm x 76.2mm x 32.0mm)
Serija NLP65 Moč (Watts) 65W (75W Forced Air)
delovna temperatura 0°C ~ 70°C Število izhodov 2
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti DC Input Capable, Universal Input Učinkovitost 72%
natančen opis Open Frame AC DC Converter 2 Output 5V 12V 7A, 2.5A 85 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 7A, 2.5A