CENB1020A1403B01
Ault / SL PowerAult / SL Power
CENB1020A1403B01 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CENB1020A1403B01
Proizvajalec / znamka: Ault / SL Power
Opis izdelka AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 14V 20W
Podatkovni listi: 1.CENB1020A1403B01.pdf2.CENB1020A1403B01.pdf3.CENB1020A1403B01.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CENB1020A1403B01
Številka dela CENB1020A1403B01 Proizvajalec Ault / SL Power
Opis AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 14V 20W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Utež 0.331 lb (150.14g) Napetost - izhod 14V
Napetost - Vhod 100 ~ 240 VAC Velikost / dimenzija 3.27" L x 1.85" W x 1.50" H (83.0mm x 47.0mm x 38.0mm)
Serija CENB1020 (20W) Področje uporabe North America
Moč (Watts) 17W Polarizacija Positive Center
Izhodni priključek Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm delovna temperatura 0°C ~ 40°C
Brez porabe energije 300mW (Max) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Obrazec Wall Mount Učinkovitost Level V
natančen opis 14V 17W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade, Multi-Blade (Sold Separately) Input Tok - izhod (maks.) 1.2A
Dolžina kabla 59" (1.50m) Odobritve CE, cULus