CENB1020A2402Q01
Ault / SL PowerAult / SL Power
Ault / SL Power
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CENB1020A2402Q01
Proizvajalec / znamka: Ault / SL Power
Opis izdelka AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 20W
Podatkovni listi: 1.CENB1020A2402Q01.pdf2.CENB1020A2402Q01.pdf3.CENB1020A2402Q01.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CENB1020A2402Q01
Številka dela CENB1020A2402Q01 Proizvajalec Ault / SL Power
Opis AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 20W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Utež 0.331 lb (150.14g) Napetost - izhod 24V
Napetost - Vhod 100 ~ 240 VAC Velikost / dimenzija 3.31" L x 1.85" W x 1.27" H (84.0mm x 47.0mm x 32.3mm)
Serija CENB1020 (20W) Področje uporabe International
Moč (Watts) 18W Polarizacija Positive Center
Izhodni priključek Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm delovna temperatura 0°C ~ 40°C
Brez porabe energije 300mW (Max) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vrsta vnosa Cord (Sold Separately) Vhodni priključek IEC 320-C18
Obrazec Desktop (Class II) Učinkovitost Level V
natančen opis 24V 18W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord (Sold Separately) Input Tok - izhod (maks.) 750mA
Dolžina kabla 59" (1.50m) Odobritve CE, cULus