CENB1030A1240F01
Ault / SL PowerAult / SL Power
Ault / SL Power
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CENB1030A1240F01
Proizvajalec / znamka: Ault / SL Power
Opis izdelka AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 30W
Podatkovni listi: 1.CENB1030A1240F01.pdf2.CENB1030A1240F01.pdf3.CENB1030A1240F01.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CENB1030A1240F01
Številka dela CENB1030A1240F01 Proizvajalec Ault / SL Power
Opis AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 30W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Utež 0.441 lb (200.03g) Napetost - izhod 12V
Napetost - Vhod 100 ~ 240 VAC Velikost / dimenzija 3.76" L x 2.13" W x 1.22" H (95.5mm x 54.0mm x 31.0mm)
Serija CENB1030 (30W) Področje uporabe International
Moč (Watts) 30W Polarizacija Positive Center
Izhodni priključek Barrel Plug R/A, 2.0mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm delovna temperatura 0°C ~ 40°C
Brez porabe energije 300mW (Max) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vrsta vnosa Cord (Sold Separately) Vhodni priključek IEC 320-C14
Obrazec Desktop (Class I) Učinkovitost Level V
natančen opis 12V 30W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input Tok - izhod (maks.) 2.5A
Dolžina kabla 59" (1.50m) Odobritve CE, cULus