CENB1030A2403C01
Ault / SL PowerAult / SL Power
CENB1030A2403C01 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CENB1030A2403C01
Proizvajalec / znamka: Ault / SL Power
Opis izdelka AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 30W
Podatkovni listi: 1.CENB1030A2403C01.pdf2.CENB1030A2403C01.pdf3.CENB1030A2403C01.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CENB1030A2403C01
Številka dela CENB1030A2403C01 Proizvajalec Ault / SL Power
Opis AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 30W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Utež 0.441 lb (200.03g) Napetost - izhod 24V
Napetost - Vhod 100 ~ 240 VAC Velikost / dimenzija 3.78" L x 2.17" W x 1.32" H (96.0mm x 55.0mm x 33.6mm)
Serija CENB1030 (30W) Področje uporabe North America
Moč (Watts) 32W Polarizacija Positive Center
Izhodni priključek Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm delovna temperatura 0°C ~ 40°C
Brez porabe energije 300mW (Max) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Obrazec Wall Mount Učinkovitost Level V
natančen opis 24V 32W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade, Multi-Blade (Sold Separately) Input Tok - izhod (maks.) 1.33A