CENB1060A2403N01
Ault / SL PowerAult / SL Power
CENB1060A2403N01 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CENB1060A2403N01
Proizvajalec / znamka: Ault / SL Power
Opis izdelka AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 60W
Podatkovni listi: 1.CENB1060A2403N01.pdf2.CENB1060A2403N01.pdf3.CENB1060A2403N01.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CENB1060A2403N01
Številka dela CENB1060A2403N01 Proizvajalec Ault / SL Power
Opis AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 60W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Utež 0.882 lb (400.07g) Napetost - izhod 24V
Napetost - Vhod 100 ~ 240 VAC Velikost / dimenzija 4.25" L x 2.67" W x 1.28" H (108.0mm x 67.7mm x 32.5mm)
Serija CENB1060 (60W) Področje uporabe International
Moč (Watts) 65W Polarizacija Positive Center
Izhodni priključek Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm delovna temperatura 0°C ~ 40°C
Brez porabe energije 300mW (Max) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vrsta vnosa Cord (Sold Separately) Vhodni priključek IEC 320-C8
Obrazec Desktop (Class II) Učinkovitost Level V
natančen opis 24V 65W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord (Sold Separately) Input Tok - izhod (maks.) 2.7A
Dolžina kabla 59" (1.50m) Odobritve CE, cULus