CENB1100A1803F01
Ault / SL PowerAult / SL Power
CENB1100A1803F01 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CENB1100A1803F01
Proizvajalec / znamka: Ault / SL Power
Opis izdelka AC/DC DESKTOP ADAPTER 18V 100W
Podatkovni listi: 1.CENB1100A1803F01.pdf2.CENB1100A1803F01.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CENB1100A1803F01
Številka dela CENB1100A1803F01 Proizvajalec Ault / SL Power
Opis AC/DC DESKTOP ADAPTER 18V 100W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4229 pcs Podatkovni list 1.CENB1100A1803F01.pdf2.CENB1100A1803F01.pdf
Utež 1.5 lbs (680.4g) Napetost - izhod 18V
Napetost - Vhod 100 ~ 240 VAC Velikost / dimenzija 5.91" L x 3.43" W x 1.85" H (150.0mm x 87.0mm x 47.0mm)
Serija CENB1100 (100W) Področje uporabe International
Moč (Watts) 100W Polarizacija Positive Center
Izhodni priključek Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm delovna temperatura 0°C ~ 40°C
Brez porabe energije 300mW (Max) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vrsta vnosa Cord (Sold Separately) Vhodni priključek IEC 320-C14
Obrazec Desktop (Class I) Učinkovitost Level V
natančen opis 18V 100W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input Tok - izhod (maks.) 5.6A
Dolžina kabla 59" (1.50m) Odobritve CE, cULus