DPCI-204-1203G
Ault / SL PowerAult / SL Power
Ault / SL Power
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DPCI-204-1203G
Proizvajalec / znamka: Ault / SL Power
Opis izdelka DC/DC CONV 5V 3.3V +/-12V 200W
Podatkovni listi: DPCI-204-1203G.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DPCI-204-1203G
Številka dela DPCI-204-1203G Proizvajalec Ault / SL Power
Opis DC/DC CONV 5V 3.3V +/-12V 200W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5663 pcs Podatkovni list DPCI-204-1203G.pdf
Napetost - izhod 4 -12V Napetost - izhod 3 12V
Napetost - izhod 2 3.3V Napetost - izhod 1 5V
Napetost - Vhod (Min) 36V Napetost - Vhod (maks.) 72V
Tip Isolated Velikost / dimenzija 6.34" L x 1.59" W x 5.06" H (161mm x 40.4mm x 128.5mm)
Serija DPCI Moč (Watts) 200W
Pakiranje Bulk delovna temperatura 0°C ~ 40°C
Število izhodov 4 Tip montaže Compact PCI®
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Učinkovitost 75%
Tok - izhod (maks.) 25A, 30A, 5.5A, 500mA Odobritve CE, CSA, EN, TUV, UL