GLC75-28G
Ault / SL PowerAult / SL Power
GLC75-28G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GLC75-28G
Proizvajalec / znamka: Ault / SL Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 28V 75W
Podatkovni listi: GLC75-28G.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije GLC75-28G
Številka dela GLC75-28G Proizvajalec Ault / SL Power
Opis AC/DC CONVERTER 28V 75W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5433 pcs Podatkovni list GLC75-28G.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 28V
Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC Tip Open Frame
Velikost / dimenzija 5.75" L x 3.40" W x 1.56" H (146.0mm x 86.4mm x 39.7mm) Serija GLC75
Moč (Watts) 75W delovna temperatura 0°C ~ 50°C
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Minimalna obremenitev je obvezna No Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti Universal Input Učinkovitost 85%
natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 28V 2.7A 90 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 2.7A
Odobritve CE Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
GLC75A
GLC75A
Proizvajalci: Ault / SL Power
Opis: AC/DC CNVRTR 5.1V +/-12V 12V 75W