MB60S15C
Ault / SL PowerAult / SL Power
Ault / SL Power
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MB60S15C
Proizvajalec / znamka: Ault / SL Power
Opis izdelka MEDICAL SWITCHING INTERNAL PSU 6
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MB60S15C
Številka dela MB60S15C Proizvajalec Ault / SL Power
Opis MEDICAL SWITCHING INTERNAL PSU 6 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3085 pcs Podatkovni list
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 15V
Napetost - izolacija 4kV Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 3.00" L x 2.00" W x 1.00" H (76.2mm x 50.8mm x 25.4mm)
Serija MB60S Moč (Watts) 60W
Druga imena 271-3037 delovna temperatura -10°C ~ 80°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Minimalna obremenitev je obvezna No
Lastnosti Universal Input Učinkovitost 85%
natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 15V 4A 90 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 4A