MBB15-1.5-A
Ault / SL PowerAult / SL Power
MBB15-1.5-A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MBB15-1.5-A
Proizvajalec / znamka: Ault / SL Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER +/-15V 45W
Podatkovni listi: MBB15-1.5-A.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 779 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 779 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MBB15-1.5-A
Številka dela MBB15-1.5-A Proizvajalec Ault / SL Power
Opis AC/DC CONVERTER +/-15V 45W Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 779 pcs Podatkovni list MBB15-1.5-A.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 -15V Napetost - izhod 1 15V
Napetost - Vhod 100 ~ 240 VAC Tip Linear
Velikost / dimenzija 7.00" L x 4.88" W x 2.50" H (177.8mm x 124.0mm x 63.5mm) Serija Linear BB
Moč (Watts) 45W Druga imena 271-1008
delovna temperatura 0°C ~ 70°C (With Derating) Število izhodov 2
Tip montaže Chassis Mount Minimalna obremenitev je obvezna -
Lastnosti Adjustable Output, Remote Sense, Universal Input Učinkovitost 55%
natančen opis Linear AC DC Converter 2 Output 15V -15V 1.5A, 1.5A 100 ~ 240 VAC Input Tok - izhod (maks.) 1.5A, 1.5A